
Blomster-Finn skal lede showet
NÆRINGSLIV: Finn Schjøll og 12 av fjorårets Robinson-deltakere tar turen til vårshowet i Mysen lørdag 24. mars.
Det er Kent Ruud i Sentrum Blomster som er primus motor for showet, som vil være en kombinasjon av blomstershow, brudeshow og moteshow.
Ruud har fått med seg en rekke lokale næringsdrivende for å skape vårstemning og glamour i Festiviteten.
– Dette blir spennende! Jeg velger å kalle det vårens vakreste eventyr, sier Ruud til MysenPosten.
«Blomster-Finn» har lansert en egendesignet vase, Boblen, og Ruud forteller at det blir signering av vaser i butikken hans etter showet.
Schjøll skal lede showet, men initiativtakeren har også fått med seg 12 av fjorårets Robinson-deltakere som skal være mannekenger.
– De synes det er kjempegøy og gleder seg til å være modeller, forteller Ruud.
I fjor arrangerte han og samarbeidspartnerne hans brudeshow i den nye aulauen på ungdomsskolen, og han forteller at de håper at årets arrangement blir enda større.
Les også: Vellykket brudeshow